هرروز, روز خداست روز خدا هم که بد نمیشه البته این نظر مادر بزرگمه

بنظر بنده حقیر هر روزی که از خواب پامیشیم همون اول صبح از قیافه اش معلومه که قرار روز بدریختی باشه یا نه

مثلا امروز , از همون لحظه که چشمامو باز کردم فهمیدم روز مزخرفی رو در پیش دارم گوشام کیپ شده و سرم شبیه یه بادکنک روی آبه و صد البته که کلییییییی کار سرم ریخته , میتونم خوشبین باشم و بگم واااای خداروشکر یه کار دارم که خب تو این شرایط غنیمته ولی از اونجایی که امروز از دنده چپ پاشدم نمیخوام به این فکر کنم پس نتیجتا امروز قراره روز بدقواره ای باشه

اینقده دوس دارم که یروز  بیام بگم جماعت من به فلان موفقیت دست پیدا کردم ( البته تو زندگیم یه بار یه شال گردن واسه جناب همسر بافتم که در نوع خودش موفقیت بزرگی بود) ولی خب از اونجایی که اینقدر تنبلم که به کوالا و پاندا گفتم زکی (روم به دیوار ولی هیچ کلمه ای اینقدر حق مطلب و ادا نمیکرد) کلا دارم تو همین روزگار تکراری و غم انگیز و بد احوالم دست و پا میزنم

من نمیفهمم چرا از این کتابای موفقیتی مینویسن وقتی خودشونم میدونن همه میخونن ولی به هیچ کارشون نمیاد خود من تا الان پونصد بار قورباغه را قورت بده و موفقیت در بیست و یک روزو خوندما ولی نه قورباغه رو قورت دادم نه حتی تو 21 روز که سهله تو ده سالم موفق نشدم تازه حتی نفهمیدم چه کسی پنیر مرا برد!!!!!!!

خلاصه اینکه اقا ننویس خب از این کتابا یسری بخت برگشته مثل من میخونن جو موفقیت میگیرشون هیچکاری هم نمیکنن

دو هفته است رفتم برادران کارامازوف رو خریدم گذاشتم تو کتابخونه ,لای کتاب هم باز نکردم انگار خریدمش برای اینکه برگ گل بذارم توش خشک بشه بعد هم برای قشنگی بذارم توی طاقچهindecision

خلاصه اینکه حس میکنم در اجدادم یکجایی به حسن کچل میرسم بس که خصلت های این بزرگوار در وجودم نهادینه شده

.

.

.

.

الان خودمم کاملا حس میکنم از دنده چپ پاشدم

از ما که گذشت ولی شما تنبل نباشید اینم پیام اخلاقیمlaugh

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها